Szybciej dojedziemy do Wrocławia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła S5 na odcinku Poznań-Wronczyn.

Odcinek drogi ekspresowej między Poznaniem i okolicami Stęszewa miał być gotowy w listopadzie 2017 roku. W związku z problemami z wykonawcą nie udało sie dotrzymać terminu. Dopiero  30 grudnia udostępnion jeden pas, na którym odbywa się ruch w obu kierunkach. Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Umowa na realizację tej inwestycji podpisana została w lipcu 2015 roku. Obie jezdnie na odcinku 16 km będą do dyspozycji kierowców dopiero  w czerwcu 2019 roku.

Komentarze  

#1 słownik 2018-12-31 08:48
Cytuję Szymon:
Otwarła czy otworzyła???? Szok!!! :o

Cytuję Szymon:
Otwarła czy otworzyła???? Szok!!! :o


https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/;10279

obie formy są poprawne
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież