Weekend Pasjonatów na MTP

Na terenie Poznańskich Targów odbywają się targi Retro Motor Show. Przed nami jeszcze dwa dni motoryzacyjnych emocji, doświadczeń i dzielenia się wiedzą, choćby z zakresu renowacji leciwych aut.

Serdecznie zapraszamy do Akademii Renowacji (pawilon 6), gdzie przez cały dzień odbywają się pokazy i dyskusje. O godzinie 12:00 na scenie Automobilklubu Wielkopolski w pawilonie nr 5 odbędzie się wywiad z Maciejem Pedą, właścicielem jedynego w Polsce Bugatti T40.

Natomiast w niedzielę o tej samej porze i w tym samym miejscu zagości Jacek Miller – 17. zawodnik Rallye Monte Carlo Historique, startujący w tym legendarnym rajdzie autem Fiat 1/9X. Panowie opowiedzą o swoich przygodach oraz pasji do motoryzacji.

W sobotę rozpoczynają się targi Hobby, czyli gratka dla miłośników gier planszowych, makiet kolejowych, klocków Lego, kaligrafii oraz renowacji mebli, a także targi Aqua&Zoo, gdzie prezentujemy ryby akwariowe i ptaki.

Wszystkie imprezy odbywają się w ramach cyklu Weekend Pasjonatów na MTP.

 

Foto: MTP

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież