Oborniczanie obchodzili szóstą rocznicę katastrofy smoleńskiej

pis oborniki

Szósta rocznica katastrofy smoleńskiej po raz pierwszy obchodzona była pod rządami PiS. Obchody trwały praktycznie cały dzień i miały wyjątkowo uroczysty charakter. Hołd zmarłym pod Smoleńskiem oddali:  premier Beata Szydło i ministrowie z jej rządu, Prezydent R.P. Andrzej Duda, prezes PiS Jarosław Kaczyński, parlamentarzyści.

Na obchody tej rocznicy do Warszawy przyjechały tysiące osób z całej Polski. Z inicjatywy Michała Zielińskiego szefa obornickich struktur PiS i Sławomira Hazaka prawicowego działacza z Szamotuł  zorganizowany został wyjazd na rocznicowe uroczystości. Członkowie PiS i Klubów Gazety Polskiej z Obornik i Szamotuł  uczestniczyli 10 kwietnia w rocznicowych uroczystościach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież