Spotkanie z weteranami NSZ

bt

16 lutego, jak co miesiąc, członkowie Okręgu Wielkopolska Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, wraz z Generałem Brygady Janem Podhorskim ps. "Zygzak", oraz łącznikiem ostatniego Komendanta Głównego NSZ, płk Stanisława Kasznicy- Zbigniewem Tuszewskim, wzięli udział w Mszy św. w intencji Ojczyzny.

Msza święta odbyła się w Kościele Garnizonowym w Poznaniu. Okręg Wielkopolska ZŻ NSZ wystawił Poczet Sztandarowy. W uroczystości, którą zakończyło odśpiewanie pieśni "Boże coś Polskę" wzięli udział także członkowie Związku Żołnierzy NSZ z Rogoźna.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież