70 sekund ciszy - Cicho, bo Powstanie

70. rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego

1. sierpnia mija 70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Przyłączamy się do akcji "70 sekund ciszy dla Powstańców".

Do tegoroczych obchodów przyłączają się media. W ramach obchodów o godzinie 17.00 odbędzie się akcja "70 sekund ciszy dla Powstańców". W całej Polsce zaprzestaną nadawania media. Wirtualny Powiat eoborniki.pl również przyłączy się do tej inicjatywy

Zachęcamy do odwiedzenia strony Muzeum Powstania Warszawskiego (zobacz tutaj), jak i też wizyty w samej Warszawie. Było tam m.in. Stowarzyszenie Bogdanowo - Zawsze Aktywni. Pisaliśmy o tym tutaj.

O akcji można więcej znaleźć tutaj - kliknij.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież