Trwa jeszcze rekrutacja do Amazon

Trwa rekrutacja w Amazon

W centrum logistycznym Amazon trwa nadal rekrutacja. Poszukiwani są pracownicy produkcyjni.

 

Firma Amazon buduje swoje centrum w podpoznańskich Sadach. Zatrudnienie w nim ma znaleźć ok. 2 tysięcy osób, a w okresie przedświątecznym nawet i tysiąc więcej. Wkrótce ma rozpocząć się rekrutacja na stanowiska pracy na magazynach. Łącznie firma potrzebować będzie na te stanowiska ok. 700 pracowników. 

Trwa nadal jeszcze rekrutacja na stanowiska kierownicze. Można to zrobić poprzez stronę Amazon - kliknij.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież