Spowiedź przez internet?

Czy możliwa jest spowiedź przez Internet? Chętnych na nią nie brakuje. Wielu z nas chciałoby wyspowiadać się szybko i anonimowo.

Już niedługo Wielkanoc a przed konfesjonałami ustawią się długie kolejki, więc taka forma wyznania grzechów na pewno spotkałaby się z dużym zainteresowaniem. W internecie bez trudu można odnaleźć strony, które umożliwiają spowiedź online.

Taka możliwość istanieje na jednej ze stron, która została założona na niemieckim serwerze. Wygląda ona jak portal Radia Maryja. Przedstawiciele kościoła ostrzegają, że taka spowiedź to absurd, oszustwo i totalna brednia. Tego typu spowiedź święta jest nieważna. Za swoje grzechy należy ponieść opłatę, która jest formą pokuty!

Bardzo często naiwni i nieświadomi ludzie nie dostrzegają w tych podejrzanych stronach internetowych podstępu wyłudzenia pieniędzy.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież