Od wczoraj pociągi kursują wg nowego rozkładu jazdy

Zmiany w rozkładach jazdy pociągówOd wczoraj 9 marca obowiązuja zmiany w rozkładach jazdy pociągów. Warto więc sprawdzić połączenia przed wyruszeniem w trasę.

W całej Polsce trwa wiele remontów torów. Powodują one liczne opóźnienia. Do tego również należy dodać fakt, że koleje nie posiadają wystarczająco dużej ilości taboru, a na pewno w zadawalającym podróżnych standardzie. Koleje więc wprowadziły szereg zmian. Głównie dotyczą one pociągów dalekobieżnych. Przed wyjazdem w trasę zalecamy sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy. Można to zrobić poprzez stronę PKP - kliknij tutaj.

Niestety to nie koniec zmian. Następne przewidziane są na 27 kwietnia. W tym roku łącznie takich zmian przeżyjemy jeszcze 5.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież