Solidarni z Ukrainą

Dziś 21 lutego 2014r. zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji "Solidarni z Ukrainą". O godz. 20:00 zapalmy w naszych oknach świeczki.

Z Kijowa, stolicy Ukrainy, ale i także z innych regionów państwa, napływają na bieżąco tragiczne informacje o walkach pomiędzy opozycją i obecną władzą. Czwartek 20 lutego był najtragiczniejszym dniem, kiedy w starciach mogło zginąć nawet ponad 100 osób.

Solidaryzujmy się z Ukraińcami i zapalmy dzisiaj świeczki o 20:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież