Spłonął Pałac Hardtów w Wąsowie

www.wasowo.pl Ogromna strata dla regionu i wielu mieszkańców Wielkopolski. Wspaniale odrestaurowany pałac w Wąsowie praktycznie doszczętnie zniszczony w wyniku pożaru , który wybuchł w nocy z 19 na 20.02.2011. Pożar gasiło ponad 20 jednostek straży pożarnej. Tylko dzięki profesjonalnej akcji i opanowaniu personelu nie ma ofiar wśród ludzi. W pałacu przebywało około 30 gości, którzy przyjechali na planowana na 20.02 Galę Ślubną.

Przyczyny pożaru nie są znane. To ogromna strata, bardzo wielu z nas miało okazje tam być i podziwiać ten piękny pałac. Został on w ostatnich latach wykupiony przez prywatną firmę  i udostępniony jako luksusowy hotel.

Wspaniała oferta „tematycznych nocy”, wesela, konferencje , biznesowe spotkania to była codzienności tego urokliwego miejsca. Życzymy właścicielom i przemiłym Zarządcom obiektów pałacowych szybkiego otrząśnięcia się z tragedii i wytrwałości w doprowadzeniu Pałacu do dawnej świetności.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież