Poznańskie Zintegrowane Centrum Komunikacyjne rusza 25 października

Firma TriGranit zapowiedziała dziś, że Zintegrowane Centrum Komunikacyjne zostanie oddane do użytku 25 października. To świetna wiadomość dla wielu podróżnych.

Węgierski wykonawca poznańskiego dworca przekonał do siebie już wiele osób. Kiedy z jego poprzednikiem rozwiązano umowę i zadanie wybudowania ZCK otrzymał TriGranit niewiele osób wierzyło w otwarcie nowego dworca PKP przed Mistrzostwami Europy w 2012r. A jednak. Udało się.

Teraz pozostało 100 dni do otwarcia Centrum. Po wielu latach podróżni będą mogli przesiadać się z pociągów na autobus i odwrotnie bez konieczności pokonywania kilkusetmetrowego odcinka pomiędzy dworcami PKP i PKS. Od jesieni wszystko znajdzie się w jednym miejscu. Uruchomiona galeria (Poznań City Center) będzie liczyła ponad 200 sklepów i 30 punktów gastronomicznych, a parking pomieści 1500 samochodów.

O planach zbudowania zintegrowanego centrum w Obornikach napiszemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież