Sukces rogozińskich Mażoretek!

Sukces rogozińskich Mażoretek!

W dniach 11-12 maja w Opolu odbywały się Mistrzostwa Polski Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerlederek IMA 2013. W zawodach na szczeblu ogólnopolskim po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazały się dwa rogozińskie zespoły: PA-MAR-SZE Młodsze oraz PA-MAR-SZE pod profesjonalnym i czujnym okiem pani Małgorzaty Lang.

Imprezę rozpoczęła uroczysta parada wszystkich zespołów po opolskim Toropolu, po której nastąpiły zmaganie drużyn w poszczególnych kategoriach. Na pierwszy ogień ruszyły maluszki – zaprezentowały się one w kategorii formacje baton kadetki. Niedługo potem wystąpił starszy zespół - PA-MAR-SZE, w kategorii formacje pom-pom seniorki.

Następnymi kategoriami były: solówki, duety i mini formacje kadetek. Tutaj swój kunszt i program zaprezentowały: Iga Szymkowiak, Weronika Piechowiak (solo baton kadetki), Julia Czerwińska i Dominika Adamska (duo/trio pom-pom kadetki). Dalsza część odbywała się już w opolskim amfiteatrze, gdzie jeszcze w ten sam dzień swój układ pokazało PA-MAR-SZE ( kategoria mini mix seniorki).

Z powodu kiepskiej pogody – zespoły po swoim ostatnim tańcu natychmiast udały się do kwatwry. Kolejnego dnia od wczesnego ranka trwały przygotowania do kolejnych zmagań. Rogozińskie zespoły zaprezentowały się w tym dniu w kategoriach: Dominika Marszał – solo pom-pom seniorki, Dominika Marszał, Wiktoria Machucka – duo/trio pom-pom seniorki, Joanna Penier, Agata Przybyłek – duo/trio pom-pom seniorki, Dominika Marszał, Wiktoria Machucka, Joanna Penier, Paulina Szpek – mini formacja pom-pom seniorki, Agata Przybyłek – solo baton juniorki, Julia Nowaczyk – solo baton juniorki, Wiktoria Machucka – solo baton seniorki, Patrycja Machucka – solo baton seniorki, Wiktoria Machucka, Patrycja Machucka – duo/trio baton seniorki.

Podsumowaniem imprezy były pokazy sceniczne seniorek, podczas których wystąpił zespół PA-MAR-SZE. Instruktorce pani Małgorzacie Lang, jak i wszystkim występującym na podczas Mistrzostw Polski dziewczętom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych równie dobrych występów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież