Wawrzyn Pracy Organicznej dla Krystyny Gromanowskiej!

W dniu 9 kwietnia Unia Wielkopolan decyzją kapituły konkursu pod przewodnictwem Pana Premiera Pawła Łączkowskiego przyznała coroczną nagrodę -  Wawrzyn Pracy Organicznej w kategorii: Praca na rzecz wspólnot lokalnych została działająca na terenie Sołectwa Owczegłowy Pani Sołtys, a jednocześnie Prezes założonego przez siebie Stowarzyszenia „Baranek” – Krystyna Gromanowska.

To kolejne wspaniałe wyróżnienie i nagrodzenie tej niezwykle skromnej, pracowitej do bardzo zaangażowanej w życie lokalnej społeczności osoby, która swą otwartością, tolerancją i pomysłami zaraża innych.Wręczenie tej wspaniałej nagrody odbędzie się 19 kwietnia (podczas II Dni Pracy Organicznej organizowanych pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka i Prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego) w poznańskim hotelu Bazar, a wśród gości specjalnych na tej uroczystości będzie Minister Gospodarki, Wicepremier Janusz Piechociński.

Pani Krystynie bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy jak najwięcej wspaniałych pomysłów, które zmieniają sukcesywnie pejzaż naszej małej ojczyzny.

Komentarze  

+2 #1 KaJa 2013-04-20 17:07
Gratuluję! Pięknie się czyta o takich osobowościach.. .aż budzi się chęć do działania!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież