Szkolenia dla pracowników pow. 50 r.ż.

Projekt  „Zmiana na dobre” skierowany jest dla pracowników zatrudnionych w wielkopolskich przedsiębiorstwach, którzy ukończyli 50 r.ż. Aktualnie prowadzone są działania rekrutacyjno-informacyjne. W ramach projektu możliwe jest uczestnictwo  w jednym z trzech szkoleń specjalistycznych oraz w konsultacjach zawodowych.

Do WYBORU

- kurs specjalisty ds. zamówień publicznych

- kurs specjalisty ds. kadr i płac

- kurs specjalisty ds. zamówień publicznych

- kurs specjalisty ds. windykacji.

Każdy kurs kończy się certyfikatem uprawniającym do wykonywania danej profesji.

Szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie internetowej: www.zmiananadobre.org.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież