Konkurs: Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa

Zapraszamy do udziału w konkursie "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa", który jest organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy Współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Organizatorzy stawiają sobie za cel identyfikację i promocję najciekawszych projektów dofinansowywanych z funduszu sołeckiego oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych mieszkańców obszarów wiejskich. Termin składania zgłoszeń upływa 8 lutego. Pozostało więc niewiele czasu.

- regulamin konkursu

- formularz zgłoszeniowy

oświadczenie autora zdjęć

- zgoda mieszkańca wsi na uczestnictwo w konkursie

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież