Są środki na dokończenie Zachodniej Obwodnicy!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zgodnie z obietnicą premiera, udało się zarezerwować środki na dokończenie Zachodniej Obwodnicy Poznania! Wkrótce więc należy się spodziewać ogłoszenia przetargu na brakujący 5-kilometrowy odcinek.

Kierowcy pomimo wspaniałych wiadomości będą jeszcze musieli trochę poczekać na to, aby móc przejechać przez całą trasę. Prace mają ruszyć wiosną 2013r. i potrwać 18 miesięcy. GDDKiA chce jednak, aby już wiosną 2014r. była przejezdna choć jedna jezdnia Obwodnicy.

Dotychczas zrobiono najdłuższy, bo 14-kilometrowy odcinek od A2 do Swadzimia. Przed 1.listopadem br. ma zostać otwarty odcinek między Złotkowem i Rokietnicą o długości 7,7 km. Całość będzie liczyła 27km i pozwoli na omijanie Poznania.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież