I ♥ Śrem - promocja miasta

fot. M-GNa początku września ubiegłego roku, w Obornikach pojawiły się dwa zastanawiające billboardy. Każdy na pewno chociaż przez chwilę się zastanowił o co chodzi.

 

Widniał na nich wielki napis "I ♥ Śrem". Była to akcja promocyjna prowadzona przez Miejski Portal Informacyjny srem.pl. Jeden z plakatów nadal wisi w Obornikach, pomimo tego, że kampania bilboardowa trwała jedynie do końca września. Miała ona na celu popularyzację marki Śrem.

Mieszkańcy Śremu chcieli pokazać całej Wielkopolsce nie tylko to, że kochają swoje miasto, ale również namawiać do pokochania własnych miast.
Reklamy można było zobaczyć w Obornikach ale również w 9 innych miastach Wielkopolski - w Poznaniu, Pile, Lesznie, Jarocinie, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, Gostyniu, Kaliszu, Koninie, i oczywiście Śremie.

Niecodzienna kampania pojawiła się nagle i równie szybko zniknęła. Pozostało jednak pytanie czy  akcja reklamowa za 89 518,17 złotych była warta swojej ceny i czy rzeczywiście przez tak krótki czas jej trwania chociaż w małym stopniu osiągnęła zamierzony cel.

Komentarze  

#5 YOP 2012-05-05 11:41
Cytuję Olo:
Nie wiem na co czekacie. Ja już szukam jakiegoś M w Śremie! Zaraz ładuję się do swojego canoe i płynę na południe!Follow me ;)

Ja nie kocham Śremu, płyń sam.
Cytować
+1 #4 Olo 2012-05-05 11:22
Nie wiem na co czekacie. Ja już szukam jakiegoś M w Śremie! Zaraz ładuję się do swojego canoe i płynę na południe!Follow me ;)
Cytować
#3 roman 2012-05-04 22:56
Cytuję aldek:
Brawo eoborniki, dzięki wam tera zchoć troszkę ta oszoamiająca kwota się zwrócia. I "seduszko" Oborniki :lol:


no oczywiście, niemal w całości ;] już jutro pół obornik wyruszy na zwiedzanie Śremu
Cytować
#2 aldek 2012-05-04 22:29
Brawo eoborniki, dzięki wam tera zchoć troszkę ta oszoamiająca kwota się zwrócia. I "seduszko" Oborniki :lol:
Cytować
+1 #1 Marek 2012-05-04 17:58
Jeśli zamierzali po prostu wydać pieniądze, to pewnie efekt osiągnęli. Ale czy coś poza zubożeniem portfela? Wątpliwe.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież