Druga ofiara śmiertelna koronawirusa

Liczba ofiar śmiertelnych w Polsce zarażonych koronawirusem wzrosła do 2.

Drugą ofiara śmiertelną koronawirusa jest 73-letni mężczyzna. Przebywał w szpitalu we Wrocławiu. Jego organizm był osłabiony innymi chorobami. To druga ofiara śmiertelna koronawirusa. Pierwszą była 57-letnia kobieta, która także miała osłabioną odporność.

Na godz. 09:00 w sobotę 14 marca w Polsce odnotowano 81 przypadków zakażenie koronawirusem. Apelujemy o pozostawanie w domach i unikania dużych skupisk ludzi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież