Parada maszyn rolniczych w Kaziopolu (film)

Święto plonów w Kaziopolu obfitowało w atrakcje. Nie mogło zabraknąć wśród nich parady maszyn rolniczych. 

W sobotnie popołudnie niebo się zachmurzyło i nawet trochę popadało. Nie zmieniło to jednak nastroju przybyłych na dożynki osób. Gminne święto plonów ropoczęło się od tradycyjnej parady maszyn rolniczych. Nagroda dla najlepiej przybranej masyny trafiła w ręce Grzegorza Nerkowskiego z Jaracza. 

Zdjęcia z dożynek można zobaczyć w artykule - Dożynki gminne w Kaziopolu.

 

 

Komentarze   

+1 #2 Mieszkaniec 2018-09-03 16:56
myślę, że zawsze będą niesnaski, jeśli chodzi o wygląd maszyny to może i były jak Pan wspomniał "lepiej przebrane", ale chyba pomysł przebił całą resztę.
I nie widziałem tam "panien do towarzystwa"... .
Cytować
-3 #1 Maciej 2018-09-02 21:34
Moim zdaniem były lepiej przebrane maszyny Ale chtbacgmina i bank fascynują dwie skrzynki od tyskiego przyczepa rolnicza z balotem słomy i panny do towarzystwa bu haha zenada
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież