Aktualizacja rozkładu jazdy komunikacji w Obornikach

busnaeo

Aktualizujemy na naszej stronie rozkład jazdy komunikacji w Gminie Oborniki na dzień 01.05.2017. 

 

 Ceny Biletów

  • Strefa I miasto – bilet normalny 2 zł, ulgowy 1 zł
  • Strefa II podmiejska – bilet normalny 3zł, ulgowy 1,50 zł
  • Strefa III gminna – bilet normalny 3,50 zł, ulgowy 1,75 zł
  • Strefa IV powiatowa – bilet normalny 6,00 zł (Murowana Goślina) , bilet normalny 5,00 zł (Szamotuły) 

 

  • Strefa I – miasto – obejmuje przystanki zlokalizowane wewnątrz miasta 
  • Strefa II – podmiejska – w jej obszar wchodzą wszystkie przystanki w granicach miejscowości tj. Bogdanowo, Dąbrówka Miejska, Kowanowo, Kowanówko, Rożnowo, Słonawy, Uścikowo Folwark 
  • Strefa III – gminna – w zakres tej strefy wchodzą wszystkie przystanki zlokalizowane w granicach miejscowości: Bąblin, Bąblinek, Chrustowo, Gołaszyn, Gołębowo, Górka, Kiszewo, Kiszewko, Kowalewko, Lulin, Łukowo, Maniewo, Marszewiec, Objezierze, Ocieszyn, Pacholewo, Stobnica, Ślepuchowo, Świerkówki, Urbanie, Uścikowo, Wargowo, Żerniki 
  • Strefa IV - powiatowa - połączenie miast Oborniki i Murowana Goślina oraz połączenie miast Oborniki i Szamotuły

 

         
         
   

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież