Harmonogram odbioru odpadów w Gminie Ryczywół

Urząd Gminy Ryczywół podaje harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Zbiórka dotyczy: chemikaliów, odpadów wielkogabarytowych, papieru i tektury.

ODPADY WIELKOGABARYTOWE - są to odpady typu: szafy, stoły, krzesła, tapczany, materace, pierzyny, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów, rowery, opony.

Nie należą do nich odpady typu: części budowlane i sanitarne (deski, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, grzejniki, płytki, rolety),części samochodowe.

CHEMIKALIA - są to odpady typu: farby, lakiery, środki ochrony roślin, w tym również opakowania po w/w chemikaliach.

PAPIER I TEKTURA - są to odpady typu: zeszyty, książki, katalogi, czasopisma, kartony, torby papierowe.

Komentarze  

#1 Magda 2019-11-14 20:54
Bardzo pomocny wpis i porady.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież