Komentuj na www.eoborniki.pl

komentuj na www.eoborniki.pl
 
Przywróciliśmy możliwość komentowania naszych informacji. Tym samym serdecznie zachęcamy do wymiany poglądów.
 
Moduł do komentowania skierowany jest do osób nie posiadających swojego konta na facebook.pl oraz dla tych, którym wygodniej jest korzystać z wewnętrznego modułu.
Standardowo formularz został ukryty, ponieważ zajmuje sporo miejsca, aby skomentować informację należy kliknąć na link “Dodaj komentarz” zaznaczony na rysunku w kolorze żółtym.
 
rozwiń dodaj komentarz
 
Po tej czynności rozwinie się cały formularz do komentowania.
 
komentujemy na eoborniki.pl
 
Zasady komentowania oraz obowiązkowe pola są opisane. Komentarze upubliczniają się w tej chwili automatycznie, jeżeli jednak będzie duża liczba spamu, ta funkcja zostanie wycofana.
 
Zestawienie ostatnich czterech komentarzy znajduje się w prawym dolnym rogu strony.
 
Przywrócenie możliwości komentowania w naszym wewnętrznym module wykonaliśmy na prośbę naszych czytelników. Udało się również odzyskać wszystkie do tej pory napisane komentarze.
 
 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież