Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Obornikach 2014
Publikujemy listę kandydatów do Rady Miejskiej w Obornikach. 16 listopada odbędą się wybory do władz samorządowych. Dla naszych małych ojczyzn to najważniejsze wybory.
Dzisiaj publikujemy liste kandydatów do Rady Miasta i Gminy Oborniki. Łącznie zgłoszono 76 kandydatów. Zestawienie podzielone jest wg. okręgów wyborczych.
*) Komitet Wyborczy Tomasza Szramy
**) Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego OBORNIKI DLA KAŻDEGO
nr okr. |
granice okręgu wyborczego |
T.Sz *) |
KWW LEWICA RAZEM Oborniki- Rogoźno- Ryczywół |
KWW MZ OdK **) |
SiG |
INNE KOMITETY |
1 |
miasto Oborniki: ulice: Armii Poznań nry 1 i 3 oraz od 5 do końca, Cicha, Szczepana Gniedzińskiego, Gołaszyńska, Graniczna, Maksymiliana Jackowskiego, Jesienna, Karola Marcinkowskiego, Komunalna, Krańcowa, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Łąkowa, Mostowa, Nowa, Objezierska, Okrężna, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Słoneczna, Edwarda Sowiaka, Sportowa, Wiosenna |
Eugeniusz Nowak |
Krzysztof |
Krzysztof |
Maciej Smektała |
|
2 |
miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada nry parzyste od 2 do 22, 3 Maja, Bosmana Leśniaka, Mikołaja Kopernika nry parzyste od 22 do końca oraz nry nieparzyste od 29 do końca, Kowalska, Lipowa, Łukowska, Adama Mickiewicza, Młyńska nry parzyste od 14 do końca oraz nry nieparzyste od 25 do końca, Powstańców Wielkopolskich |
Andrzej Gintrowicz |
|
|
Robert Twarogal |
Adrian |
3 |
miasto Oborniki: ulice: Armii Poznań 2 i 4, Czarnkowska nry nieparzyste od 3a do 19 oraz nry parzyste od 4 do 28, Kościelna, Krótka, Księdza Stefana Szymańskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od 1 do 48, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Przesmyk, Rynek, Sądowa, Spacerowa, Starorzeczna, Szamotulska, Szkolna, Średnia, Wąska, Wjazdowa, Wymysłowska, Zacisze, Zamkowa |
Henryk Brodniewicz |
|
Michał |
Magdalena Liberska |
Marek |
4 |
Oborniki: ulice: 11 Listopada nry nieparzyste od 1 do końca, Cmentarna, Garażowa, Mikołaja Kopernika nry nieparzyste od 1 do 27 oraz nry parzyste od 2 do 20, Młyńska 6A, 8B, 8C, 8D oraz od 11 do 13 |
Paweł Drewicz |
Hubert |
Katarzyna Kellner - Kaczmarek |
Krzysztof Bączyk |
|
5 |
miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada nry parzyste od 24 do końca, Edmunda Stefanowicza, Jagiellońska, Kasztanowa, Łazienkowa, Konstantego Łopatyńskiego, Majora Mikołaja Dobrzyckiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od 49 do końca, Młyńska nry parzyste od 2 do 6 oraz 8 i 10, Szpitalna, Żwirki i Wigury |
Marek |
Władysław |
Honorata |
|
Milena |
6 |
miasto Oborniki: ulice: Betoniarska, Boczna, Fryderyka Chopina, Hugo Kołłątaja, Kowanowska, Kwiatowa, Stanisława Moniuszki, Owocowa, Ignacego Paderewskiego, Polna, Przemysłowa, Różana, Rzemieślnicza, Spokojna, Stanisława Staszica, Towarowa, Piotra Wedelickiego |
Jarosław Paulus |
Waleria |
Tomasz Kamiński |
Damian Bukowski |
|
7 |
miasto Oborniki: ulice: Generała Romana Abrahama, Generała Franciszka Altera, Generała Władysława Andersa, Generała Zygmunta Berlinga, Generała Mikołaja Bołtucia, Brzozowa, Chłopska, Czarnkowska nry nieparzyste od 57 do 165 oraz nry parzyste od 66 do końca, Generała Henryka Dąbrowskiego, Franciszka Jaegera, Jaworowa, Juliana Kubiaka, Kalinowa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Tadeusza Kościuszki, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Stanisława Maczka, Nad Wełną, Półwiejska, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Stefana Roweckiego, Rudki, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Stanisława Taczaka, Topolowa, Wierzbowa |
Beata Matelska |
|
Piotr Protasewicz |
|
|
8 |
miasto Oborniki: Aleja Akacjowa, ulice: Bielawska, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Ignacego Daszyńskiego, Jesionowa, Klonowa, Leopolda Okulickiego, Leszczynowa, Ludwika Waryńskiego, Olchowa, Romana Dmowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Wiązowa, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego, sołectwo Dąbrówka Leśna (wsie: Dąbrówka Leśna, Bębnikąt, Mycin) |
Artur Wróblewski |
Zenon |
|
Henryka Łuczkowiak |
Mateusz |
9 |
miasto Oborniki: ulice: 15 Sierpnia, 1 Maja, 25 Stycznia, Armii Krajowej od 1 do 5, Droga Leśna 23 oraz od 28 do 31, Franciszka Mikołajczaka, Kręta, Marii Dąbrowskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Zofii Nałkowskiej |
Jarosław Nosal |
Bernard |
Wiesław Bartkowiak |
|
|
10 |
miasto Oborniki: ulice: Armii Krajowej nry nieparzyste od 15 do końca, Czarnkowska nry nieparzyste od 19A do 55 oraz nry parzyste od 30 do 64, Droga Leśna od 1A do 22, od 24 do 27 oraz nry parzyste od 32 do 40, Franciszka Łazarewicza, Nad Wartą, Obrzycka od 1 do 113, Szarych Szeregów 1 i 2, Tartaczna, Wodna |
Waldemar |
|
Paweł Łokaj |
Stanisław |
|
11 |
miasto Oborniki: ulice: Armii Krajowej od 6 do 14 i 16, Szarych Szeregów od 3 do końca |
Marek |
Ryszard |
|
Eugeniusz Gacek |
|
12 |
miasto Oborniki: ulice: Antoniego Kruszki, Droga Leśna nry nieparzyste od 33 do końca oraz nry parzyste od 60 do końca, Harcmistrza Jana Miękusa, Obrzycka od 115 do końca, Wybudowanie, sołectwo Słonawy |
Ariel |
|
Michał Zieliński |
|
|
13 |
sołectwa: Chrustowo, Niemieczkowo, Sławienko, Uścikowo, Uścikówiec, Wymysłowo |
Paweł |
|
Leszek |
|
Lucyna |
14 |
sołectwa: Bąblin (wsie: Bąblin, Marylówka), Bąblinek (wsie: Bąblinek, Wypalanki), Bąbliniec (wsie: Bąbliniec, Lipka), Kiszewko, Kiszewo, Nowołoskoniec, Podlesie, Stobnica |
Kazimierz |
|
Wojciech |
Renata |
Grzegorz |
15 |
sołectwa: Osowo (wsie: Osowo Nowe, Osowo Stare), Popowo, Popówko, Przeciwnica (wsie: Przeciwnica, Dołęga, Ruks-Młyn), Sycyn, Urbanie (wsie: Urbanie, Zagaj), Wychowaniec, Żukowo (wsie: Żukowo, Nowakowo) |
Zygmunt |
|
Stefan |
Magdalena |
|
16 |
sołectwo Kowanówko |
Ewa Kaźmierczak |
Adam |
|
Zenon |
|
17 |
sołectwo Rożnowo (wsie: Rożnowo, Marszewiec) |
Kinga Rakowska |
Przemysław |
Wojciech Kramer |
Anna Rydzewska |
|
18 |
sołectwa: Gołaszyn (wsie: Gołaszyn, Antonin), Kowanowo, Łukowo, Pacholewo, Żerniki |
Aleksandra Łukaszyk |
Adam |
Ewelina Małecka |
Arkadiusz Drozdowski |
Mateusz |
19 |
sołectwa: Bogdanowo, Kowalewko, Ocieszyn |
Błażej Pacholski |
|
Gracjan Barnaś |
A. Majkowski |
|
20 |
sołectwa: Gołębowo, Maniewo, Nieczajna (wsie: Nieczajna, Sepno), Świerkówki, Wargowo |
Maria Garczewska |
|
Andrzej Walkowski |
Irena |
Marek |
21 |
sołectwa: Górka, Lulin, Objezierze, Ślepuchowo |
Edyta Mikołajczak |
Aleksandra |
Marek Konieczny |
Michał |
Agnieszka Mucha |