Skip to main content


Dlaczego Michał Bogacz nr 1 na liście kandyduje do Rady Powiatu? (film)

| Sfinansowano z KWW Gotowi Do Działania | Wybory samorządowe 2018

Dlaczego Michał Bogacz nr 1 na liście kandyduje do Rady Powiatu?

Szanowni Wyborcy.

Piastując przez 4 lata funkcję Przewodniczącego Rady Gminy w Ryczywole zawsze zapraszałem na sesję przedstawicieli Rady Powiatu z naszego okręgu. Członek Zarządu Robert Zimny brał udział w sesji zaledwie kilka razy na początku kadencji, później w żaden sposób nie interesował się Gminą Ryczywół i podobnie zapewne było w Gminie Rogoźno. Przez  4 lata słyszałem z ust przedstawicieli PSL m.in. Radnego Zielińskiego, że PSL jest w opozycji do rządzących i z nimi nikt się nie liczy i nic nie mogą (patrz film). Wielokrotnie zdarzało się, że o działania Powiatu na terenie Gminy Ryczywół radni powiatowi pytali Wójta Gminy Ryczywół.

Między innymi bierna postawa, brak działania i skuteczności do osiągania ważnych dla Gminy Rogoźno i Ryczywół celów przez obecnych  Radnych Powiatowych spowodował, że podjąłem decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Obornickiego. W ciągu ostatnich czterech lat uczestniczyłem w wielu spotkaniach wiejskich, ponad 40 sesjach Rady Gminy gdzie zawsze poruszane były problemy związane z zakresem należącym do powiatu. 

Życzę aby mieszkańcy Gminy Rogoźno i Ryczywół mieli skutecznych, kompetentnych, doświadczonych i lojalnych w stosunku do mieszkańców przedstawicieli w samorządzie powiatowym!

Tacy kandydaci znajdują się na liście Komitetu Wyborczego Wyborców GOTOWI DO DZIAŁANIA, któremu mam zaszczyt przewodniczyć.

Zapraszam wszystkich do udziału w wyborach i zagłosowanie na listę, która przyniesie pozytywne zmiany w naszym najbliższym otoczeniu. Razem zbudujmy Powiat odNOWA!

                                                                                 Z góry serdecznie dziękuję.

                                                                                         MICHAŁ BOGACZ

 

 

Trwają rozmowy w KWW Henryka Szramy

Trwaja intensywne rozmowy w KWW Henryka Szramy.

W powiecie nadal wiele pytań bez odpowiedzi

Trwają ciągle rozmowy na temat obsady najważniejszych stanowisk w Powiecie Obornickim.

Łukasz Krzyśko ma zostać Przewodniczącym Rady Gminy

Łukasz Krzyśko to główny kandydat na Przewodniczącego Rady Gminy w Ryczywole.

Wybory do Rady Powiatu w statystykach cz.3

W celu zarchiwizowania wyników wyborczych prezentujemy szczegółową informację na temat wyborów do Rady Powiatu Obornickiego.

Wybory do Rady Powiatu w statystykach cz.2

W celu zarchiwizowania wyników wyborczych prezentujemy szczegółową informację na temat wyborów do Rady Powiatu Obornickiego.

Wybory do Rady Powiatu w statystykach cz.1

Wybory do Rady Powiatu są troszkę bardziej skomplikowane, zasada podziału mandatów oparta jest o metodę d'Hondta.

Członkowie Rady Gminy w Ryczywole

Mieszkańćy gminy Ryczywół wybrali 21 października nową Radę Gminy.