Wygrana szczypiornistów na zakończenie rundy

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Wygrana szczypiornistow na zakonczenie rundy

SKF KPR Sparta Oborniki pokonała Zagłębie II Lubin 23:20. Był to ostatni mecz rundy jesiennej.

Po tragedii w Rudnej wydawało się, że spotkanie to odbędzie się dopiero w styczniu, tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Ostatecznie mecz rozegrano w środę 21 grudnia w hali OCS w Obornikach.

Drużyna Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka chciała się pożegnać z kibicami wygraną z rywalem z Lubina. Szczególnie, że w sobotnim spotkaniu Sparta nie zaprezentowała się najlepiej i tylko zremisowała z Orlikiem Brzeg. Tamten mecz mogła nawet przegrać, ale świetnie w bramce zaprezentował się w drugiej części Sebastian Kustoń.

Dzisiejszy mecz miał również swojego bohatera w postaci bramkarza Artura Gawlika. Doświadczony zawodnik Sparty nie tylko świetnie bronił, ale też dodatkowo zaliczył 2 trafienia! Postawa bramkarza pozwoliła odrobić straty z pierwszej części meczu, a następnie objąć prowadzenie. Niestety podobnie, jak i w sobotę, nie najlepiej Sparta radziła sobie w ataku. To pozwalało lubinianom dotrzymywać kroku gospodarzom. Dopiero ostatnie minuty pozwoliły odetchnąć kibicom Sparty.  Od stanu 20:20 bramki rzucali już tylko oborniczanie i ostatecznie wygrali 23:20.

Sparta z dorobkiem 13 punktów zajmuje 6 miejsce.

Na podsumowanie rundy zapraszamy jeszcze w tym roku.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.