Ważne punkty Orkanu i Rożnovii

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan zrewanżował się Szturmowi za porażkę jesienią (fot. Orkan Objezierze)W miniony weekend rozegrano kolejną serię spotkań w A-klasie. Obie nasze drużyny zdobyły komplet punktów, ale w jakże różnych okolicznościach.

Orkan Objezierze podejmował na własnym boisku Szturm Junikowo. Mecz z wiceliderem wyzwolił w gospodarzach dodatkową energię, którzy chcieli się rywalowi zrewanżować za jesienną porażkę aż 0:5. To im się udało osiągnąć.

Mecz dobrze rozpoczeli gospodarze, którzy szybko, bo już w 12 minucie meczu, objęli prowadzenie. Kolejne 2 bramki zdobywali niestety goście. Druga ich bramka z 50 minuty na szczęście okazała się tą ostatnią zdobytą przez gości w niedzielne popołudnie 13 kwietnia.

W 59 minucie gospodarze wyrównali wynik na 2:2. Od tego czasu przez 30 min kibice nie zobaczyli żadnej bramki. Dopiero ostatnie minuty spotkania pozwoliły przechylić szale zwycięstwa na stronę Orkanu. Najpierw w 88 minucie wyszli na prowadzenie, a w doliczonym czasie gry dobił Szturm rezerwowy Piotr Ciesiółka.

Wcześniejsze bramki zdobyli: Wojciech Chudziński, Michał Biedny, Dariusz Senger. Za tydzień zespół Piotra Kucharskiego jedzie do Kwilcza.

Znacznie łatwiej swoje punkty zdobyli piłkarze Rożnovii Rożnowo. Z rozgrywek przed rundą wiosenną wycofał się zespół Tęczy Lulin. W weekend Rożnovia miała się z nim spotkać. W tych okolicznościach otrzymała więc punkty walkowerem.

Punkty te na pewno Rożnovii bardzo sie przydadzą. Jednak bez kolejnych wygranych o utrzymanie będzie bardzo ciężko. Za tydzień rożnowianie wybierają się do Obrowa. To będzie mecz z typu o 6 punktów.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.