Oborniki: III kolejka HLPN
W niedzielę 26.10.2014 odbyła się III kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Amatorskie rozgrywki cieszą się sporą popularnością, po trzeciej rundzie w ekstralidze prowadzi zespół Browary Trójka a w I lidze zespół Underground.
Komplet wyników III kolejki HLPN:
9.30 DPM – Browary 0:2
10.05 Meduza – Agro 4:3
10.40 Błysk – Ziomki 2:1
11.15 Remo – Askon 5:3
11.50 Monar – Helvetia 1:0
12.25 Cotta – Bellenenses 0:2
13.00 Gorzka - Underground 3:4
13.35 CO Bogdanowo - Niezniszczalni 2:5
Aktualne tabele:
EKSTRALIGA
Kol. |
Pkt. |
Zd:Str |
||
1 |
Browary Trójka |
2 |
6 |
3:0 |
2 |
Askon (7) |
3 |
4 |
7:6 |
3 |
Błysk Automyjnia (5) |
2 |
4 |
2:1 |
4 |
Remo Słoneczny Patrol(6) |
1 |
3 |
5:3 |
5 |
Hakuna Matata (2) |
2 |
3 |
4:2 |
6 |
Ziomki (8) |
2 |
3 |
4:3 |
7 |
Meduza Browary (4) |
3 |
3 |
6:10 |
8 |
DPM (3) |
2 |
1 |
2:4 |
9 |
Agro Merkury (9) |
3 |
1 |
6:10 |
I LIGA
Kol. |
Pkt. |
Zd:Str |
||
1 |
Underground (6) |
3 |
9 |
10:6 |
2 |
Bellenenses (1) |
2 |
6 |
4:0 |
3 |
Niezniszczalni (8) |
2 |
6 |
6:2 |
4 |
Monar Rożnowice (4) |
3 |
4 |
5:6 |
5 |
Cotta Wolsterwerke (3) |
3 |
3 |
5:7 |
6 |
Centr. Ogr. Bogdanowo (2) |
3 |
3 |
4:8 |
7 |
GSV Gorzka (5) |
3 |
1 |
5:7 |
8 |
Helvetia (7) |
3 |
0 |
4:7 |
9 |
OKS Oborniki (9) |
Terminarz kolejnych rozgrywek:
Niedziela 9.11.2014. IV kolejka
10.05 Cotta - Niezniszczalni
10.40 Helvetia - Gorzka
11.15 Ziomki - Remo
11.50 Bellenenses - Monar
12.25 Agro - Błysk
13.00 Browary – Meduza
13.35 Hakuna – DPM
14.05 CO Bogadanowo - OKS
Pauza – Underground, Askon
Niedziela 16.11.2014. V kolejka
9.30 Meduza - Hakuna
10.05 Błysk - Browary
10.40 Remo - Agro
11.15 Askon - Ziomki
11.50 Niezniszczalni - Monar
12.25 OKS - Cotta
13.00 Underground – Helvetia
13.35 Bellenenses - Gorzka
Pauza – DPM, CO Bogdanowo
Niedziela 23.11.2014. V kolejka
9.30 Niezniszczalni – Underground
10.05 CO Bogdanowo - Cotta
10.40 Helvetia - Bellenenses
11.15 Agro - Askon
11.50 Monar - OKS
12.25 Browary - Remo
13.00 Hakuna - Błysk
13.35 DPM - Meduza
Pauza – Gorzka, Ziomki
Niedziela 30.11.2014. VII kolejka
9.30 Błysk - DPM
10.05 Remo - Hakuna
10.40 Askon - Browary
11.15 Ziomki - Agro
11.50 Monar – CO Bogdanowo
12.25 OKS - Gorzka
13.00 Helvetia - Niezniszczalni
13.35 Bellenenses - Underground
Pauza – Meduza, Cotta
Foto: OCS