Anna Spławska w nowej piosence (film)

Anna Spławska w nowej piosence (fot. annmusic.pl)Kariera solowa Anny Spławskiej z Kościana nabiera coraz szybszego tempa. Dziś zapraszamy do obejrzenia jej kolejnego teledysku.

Ten utwór wydaje się doskonałym komentarzem do obecnej sytuacji międzynarodowej. Ale nie wskazuje konkretnego konfliktu, stawiane jest uniwersalne pytanie - Czy ludzie tacy są .... ?

Czy to już nic nie znaczy, że świat stał się obcy dla zwykłych ludzi, Czy to już wszystko musi być wielka polityką zawłaszczona przez najmożniejszych?

Jedni boją się kłamstw inni boją się gorzkiej prawdy. Nie cenimy inności, INDYWIDUALNOŚCI, wszystko musi być sprowadzone do parteru byle jakości, do patrzenia z perspektywy wielkich medialnych koncernów i politycznych ambicji.

Na naszych oczach dzieją się złe rzeczy. Ludzie tacy są ... ale jacy? ŹLI, ZAKŁAMANI, OBŁUDNI, jacy są?

Jakie jest Wasze zdanie? (wykorzystano fragmenty tekstu piosenki )

 

 

Przypominamy, że Ania była członkinią Drużyny Libera w Bitwie na Głosy. Od 2003r. postanowiła kontynuować swoją karierę solo. Zapraszamy do odwiedzania jej profilu na facebook'u (kliknij tutaj) oraz jej strony internetowej (kliknij tutaj).

Komentarze   

+1 #1 ja 2015-11-14 22:34
super tekst piosenki bo ludzie tacy sa ZAKLAMANI OBLUDNI I FALSZYWI NO I OCZYWISCIE OBGADLIWI:) super wokal gratuluje i zycze dalszych sukcesow:)
Cytować